ERL0542R200FKEK500
MFR.Part #
ERL0542R200FKEK500
JLCPCB Part #
C3489235
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors