RER70FR340RC02
MFR.Part #
RER70FR340RC02
JLCPCB Part #
C1572725
Description
20W 340mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance