Y00241K18000V0L
MFR.Part #
Y00241K18000V0L
JLCPCB Part #
C1491240
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 300mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors