RER60FR340RC02
MFR.Part #
RER60FR340RC02
JLCPCB Part #
C1570687
Description
340mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance