RN55E4120FRSL
MFR.Part #
RN55E4120FRSL
JLCPCB Part #
C1793032
Description
-65℃~+175℃ 125mW 412Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors