RER70F19R6RC02
MFR.Part #
RER70F19R6RC02
JLCPCB Part #
C6265586
Description
19.6Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance