RN55C9201BRSL
MFR.Part #
RN55C9201BRSL
JLCPCB Part #
C1796917
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors