AHA50AFB-23R2
MFR.Part #
AHA50AFB-23R2
JLCPCB Part #
C1568729
Description
23.2Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS