RER70F4R75RCSL
MFR.Part #
RER70F4R75RCSL
JLCPCB Part #
C1572942
Description
20W 4.75Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance