P0805E5112FNT
MFR.Part #
P0805E5112FNT
JLCPCB Part #
C3977026
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS