RER40F4R75RCSL
MFR.Part #
RER40F4R75RCSL
JLCPCB Part #
C1571570
Description
4.75Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance