CRCW06038R20JNTA
MFR.Part #
CRCW06038R20JNTA
JLCPCB Part #
C4220929
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount