RER70F2R00RC02
MFR.Part #
RER70F2R00RC02
JLCPCB Part #
C1567525
Description
20W 2Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance