TH3B155K035E4200
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TH3B155K035E4200
JLCPCB Part #
C6552848
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 1.5uF 35V 4.2Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors