RER70F20R0RC02
MFR.Part #
RER70F20R0RC02
JLCPCB Part #
C1572420
Description
20W 20Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance