RER40F2R00RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER40F2R00RC02
JLCPCB Part #
C1573363
Package
Plugin
Description
2Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance