RER70F1R74RCSL
MFR.Part #
RER70F1R74RCSL
JLCPCB Part #
C1573591
Description
1.74Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance