PTF656K6600FYEB
MFR.Part #
PTF656K6600FYEB
JLCPCB Part #
C3440393
Description
-55℃~+150℃ 250mW 6.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS