BFC238333223
MFR.Part #
BFC238333223
JLCPCB Part #
C3783564
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 350V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS