RER70F1R47RCSL
MFR.Part #
RER70F1R47RCSL
JLCPCB Part #
C1573502
Description
1.47Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance