RN55C2150FRSL
MFR.Part #
RN55C2150FRSL
JLCPCB Part #
C1786229
Description
-65℃~+175℃ 125mW 215Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors