RER70F1R43RC02
MFR.Part #
RER70F1R43RC02
JLCPCB Part #
C1572552
Description
1.43Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance