RER70F1R33RC02
MFR.Part #
RER70F1R33RC02
JLCPCB Part #
C1572405
Description
1.33Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance