RER70F2R43RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER70F2R43RC02
JLCPCB Part #
C1572203
Package
Plugin
Description
2.43Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance