P0805H1004FBT
MFR.Part #
P0805H1004FBT
JLCPCB Part #
C4271441
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount