RER70F1740RCSL
MFR.Part #
RER70F1740RCSL
JLCPCB Part #
C1573486
Description
174Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance