TNPW12063K52BETY
MFR.Part #
TNPW12063K52BETY
JLCPCB Part #
C3963179
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.52kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount