RNC55J1072FMB14
MFR.Part #
RNC55J1072FMB14
JLCPCB Part #
C1441417
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors