Y0007243R000T0L
MFR.Part #
Y0007243R000T0L
JLCPCB Part #
C1469167
Description
-55℃~+125℃ 243Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS