BFC237512362
MFR.Part #
BFC237512362
JLCPCB Part #
C3800163
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS