RER65FR169RCSL
MFR.Part #
RER65FR169RCSL
JLCPCB Part #
C1571019
Description
10W 169mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance