RER65FR162RCSL
MFR.Part #
RER65FR162RCSL
JLCPCB Part #
C1570939
Description
10W 162mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance