P0402H1693BBT
MFR.Part #
P0402H1693BBT
JLCPCB Part #
C4145465
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount