RER65F21R0RCSL
MFR.Part #
RER65F21R0RCSL
JLCPCB Part #
C1570731
Description
10W 21Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance