RER75F21R0RCSL
MFR.Part #
RER75F21R0RCSL
JLCPCB Part #
C1573134
Description
21Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance