AHA500FB-191R
MFR.Part #
AHA500FB-191R
JLCPCB Part #
C1567624
Description
191Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS