RER65F20R5RC02
MFR.Part #
RER65F20R5RC02
JLCPCB Part #
C1570543
Description
10W 20.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance