RER65F10R5RC02
MFR.Part #
RER65F10R5RC02
JLCPCB Part #
C1571263
Description
10.5Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance