562R5HKMS10
MFR.Part #
562R5HKMS10
JLCPCB Part #
C1640746
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
10nF 12.4mm 1kV 6.4mm Z5U ±20% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS