RER65F1691RCSL
MFR.Part #
RER65F1691RCSL
JLCPCB Part #
C1570778
Description
1.69kΩ 10W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance