RER65F1621RCSL
MFR.Part #
RER65F1621RCSL
JLCPCB Part #
C1570781
Description
1.62kΩ 10W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance