RER70F1621RCSL
MFR.Part #
RER70F1621RCSL
JLCPCB Part #
C1573470
Description
1.62kΩ 20W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance