RNR55H7503FRRSL
MFR.Part #
RNR55H7503FRRSL
JLCPCB Part #
C1818575
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors