RER65F1620RCSL
MFR.Part #
RER65F1620RCSL
JLCPCB Part #
C6172729
Description
10W 162Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance