MKT1822410405
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKT1822410405
JLCPCB Part #
C3776139
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 400V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS