RNC55H9350FRB14
MFR.Part #
RNC55H9350FRB14
JLCPCB Part #
C3512567
Description
-65℃~+175℃ 125mW 935Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors