DGP15-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DGP15-E3/73
JLCPCB Part #
C145212
Package
DO-15
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.1V@1A 1.5A 1.5kV 40A 5uA@1.5kV DO-15 Diodes - General Purpose ROHS