RER65F1020RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER65F1020RCSL
JLCPCB Part #
C1570109
Package
Plugin
Description
102Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance