RER65F3R48RCSL
MFR.Part #
RER65F3R48RCSL
JLCPCB Part #
C1570447
Description
10W 3.48Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance