RER75F1100RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER75F1100RC02
JLCPCB Part #
C1571709
Package
Plugin
Description
110Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance